JTD2024S3V3
JTD2024S3V3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά JTD2024S3V3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος JTD2024S3V3
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 18.2W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος JTD2024S3V3 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 18.2W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3384 pcs Φύλλο δεδομένων JTD20 Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 9V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.60" L x 1.00" W x 0.41" H (40.6mm x 25.4mm x 10.4mm) Σειρά JTD20
Ισχύς (Watts) 18.2W Συσκευασία / υπόθεση 4-DIP Module
Αλλα ονόματα 1470-4101 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Αποδοτικότητα 89% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 5.5A 9V - 36V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 5.5A εφαρμογές ITE (Commercial)