JSM1048S3V3
JSM1048S3V3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά JSM1048S3V3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος JSM1048S3V3
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 10W
Product parameter
Αριθμός μέρος JSM1048S3V3 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 10W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3545 pcs Φύλλο δεδομένων JSM10 Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V
Τάσης - Απομόνωση 1.5kV Τάση - Εισόδου (Min) 36V
Τάση - Εισόδου (Max) 75V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm) Σειρά JSM10
Ισχύς (Watts) 10W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP Module, 5 Leads Αλλα ονόματα 1470-3499
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά SCP, UVLO Αποδοτικότητα 83%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 2.5A 36V - 75V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.5A