JSM1048S12
JSM1048S12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά JSM1048S12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος JSM1048S12
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 10W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος JSM1048S12 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 10W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4241 pcs Φύλλο δεδομένων JSM10 Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 1.5kV Τάση - Εισόδου (Min) 36V
Τάση - Εισόδου (Max) 75V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm) Σειρά JSM10
Ισχύς (Watts) 10W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP Module, 5 Leads Αλλα ονόματα 1470-3501
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά SCP, UVLO Αποδοτικότητα 89%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 830mA 36V - 75V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 830mA