JSE0824S24
JSE0824S24
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά JSE0824S24 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος JSE0824S24
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 24V 8W
Product parameter
Αριθμός μέρος JSE0824S24 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 24V 8W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5031 pcs Φύλλο δεδομένων JSE08 Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 24V
Τάσης - Απομόνωση 1.5kV Τάση - Εισόδου (Min) 18V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.94" L x 0.54" W x 0.31" H (23.9mm x 13.7mm x 8.0mm) Σειρά JSE08
Ισχύς (Watts) 8W Συσκευασία Tube