JSE0812S12
JSE0812S12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά JSE0812S12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος JSE0812S12
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 8W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος JSE0812S12 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 8W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4868 pcs Φύλλο δεδομένων JSE08 Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 1.5kV Τάση - Εισόδου (Min) 9V
Τάση - Εισόδου (Max) 18V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.94" L x 0.54" W x 0.31" H (23.9mm x 13.7mm x 8.0mm) Σειρά JSE08
Ισχύς (Watts) 8W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 16-DIP Module, 6 Leads Αλλα ονόματα 1470-3538
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά SCP, UVLO Αποδοτικότητα 84%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 665mA 9V - 18V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 665mA