ITZ0948S12
ITZ0948S12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ITZ0948S12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ITZ0948S12
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 9W
Product parameter
Αριθμός μέρος ITZ0948S12 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 9W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4587 pcs Φύλλο δεδομένων ITZ Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 1.5kV Τάση - Εισόδου (Min) 18V
Τάση - Εισόδου (Max) 75V Τύπος Isolated Module
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SIP Μέγεθος / Διαστάσεις 0.86" L x 0.38" W x 0.44" H (21.9mm x 9.6mm x 11.2mm)
Σειρά ITZ Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 8-SIP Module Αλλα ονόματα 1470-4038
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, SCP Αποδοτικότητα 89%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 750mA 18V - 75V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 750mA