ITZ0924S12
ITZ0924S12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ITZ0924S12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ITZ0924S12
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 9W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ITZ0924S12 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 9W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4846 pcs Φύλλο δεδομένων ITZ Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 1.5kV Τάση - Εισόδου (Min) 9V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τύπος Isolated Module
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SIP Μέγεθος / Διαστάσεις 0.86" L x 0.38" W x 0.44" H (21.9mm x 9.6mm x 11.2mm)
Σειρά ITZ Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 8-SIP Module Αλλα ονόματα 1470-4029
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, SCP Αποδοτικότητα 88%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 750mA 9V - 36V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 750mA