ISB0112D12
ISB0112D12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ISB0112D12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ISB0112D12
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-12V 1W
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Χωρίς μόλυβδο / αίτημα επαλήθευσης αποθέματος
In Stock 9657 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ISB0112D12 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-12V 1W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Χωρίς μόλυβδο / αίτημα επαλήθευσης αποθέματος
Διαθέσιμη ποσότητα 9657 pcs Φύλλο δεδομένων ISB01 Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 -12V Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 1.5kV Τάση - Εισόδου (Min) 9V
Τάση - Εισόδου (Max) 18V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.74" L x 0.54" W x 0.33" H (18.9mm x 13.7mm x 8.5mm) Σειρά ISB01
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 14-SMD Module, 7 Leads, Gull Wing Αλλα ονόματα 1470-3880
ISB0112D12-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 95°C Αριθμός Εξόδων 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, SCP Αποδοτικότητα 81%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 42mA, 42mA 9V - 18V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 42mA, 42mA