ISB0105D12
ISB0105D12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ISB0105D12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ISB0105D12
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-12V 1W
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Χωρίς μόλυβδο / αίτημα επαλήθευσης αποθέματος
In Stock 8924 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ISB0105D12 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-12V 1W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Χωρίς μόλυβδο / αίτημα επαλήθευσης αποθέματος
Διαθέσιμη ποσότητα 8924 pcs Φύλλο δεδομένων ISB01 Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 -12V Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 1.5kV Τάση - Εισόδου (Min) 4.5V
Τάση - Εισόδου (Max) 9V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.74" L x 0.54" W x 0.33" H (18.9mm x 13.7mm x 8.5mm) Σειρά ISB01
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 14-SMD Module, 7 Leads, Gull Wing Αλλα ονόματα 1470-3875
ISB0105D12-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 95°C Αριθμός Εξόδων 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, SCP Αποδοτικότητα 79%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 42mA, 42mA 4.5V - 9V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 42mA, 42mA