IK2415SA
IK2415SA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά IK2415SA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος IK2415SA
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 250MW
(σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος IK2415SA Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 250MW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 24322 pcs Φύλλο δεδομένων IK Series, 0.25 W Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 15V
Τάσης - Απομόνωση 1kV Τάση - Εισόδου (Min) 21.6V
Τάση - Εισόδου (Max) 26.4V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.46" L x 0.24" W x 0.40" H (11.7mm x 6.0mm x 10.2mm) Σειρά IK
Ισχύς (Watts) 250mW Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 4-SIP Module Αλλα ονόματα 1470-2433-5
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - Αποδοτικότητα 56%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 16.7mA 21.6V - 26.4V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 16.7mA