IK2412SA
IK2412SA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά IK2412SA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος IK2412SA
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 250MW
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος IK2412SA Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 250MW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 25592 pcs Φύλλο δεδομένων IK Series, 0.25 W Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 1kV Τάση - Εισόδου (Min) 21.6V
Τάση - Εισόδου (Max) 26.4V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.46" L x 0.24" W x 0.40" H (11.7mm x 6.0mm x 10.2mm) Σειρά IK
Ισχύς (Watts) 250mW Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 4-SIP Module Αλλα ονόματα 1470-2432-5
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - Αποδοτικότητα 56%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 20.8mA 21.6V - 26.4V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 20.8mA