ICZ0948S3V3
ICZ0948S3V3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ICZ0948S3V3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ICZ0948S3V3
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 6.6W
Product parameter
Αριθμός μέρος ICZ0948S3V3 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 6.6W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4843 pcs Φύλλο δεδομένων ICZ09 Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 1.6kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 12-SIP
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.86" L x 0.38" W x 0.44" H (21.8mm x 9.6mm x 11.2mm) Σειρά ICZ
Ισχύς (Watts) 6.6W Συσκευασία / υπόθεση 12-SIP Module, 6 Leads
Αλλα ονόματα 1470-4205 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Αποδοτικότητα 82% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 2A 36V - 75V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2A εφαρμογές ITE (Commercial)