ICZ0912S24
ICZ0912S24
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ICZ0912S24 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ICZ0912S24
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 24V 9W
Product parameter
Αριθμός μέρος ICZ0912S24 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 24V 9W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4973 pcs Φύλλο δεδομένων ICZ09 Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 24V Τάσης - Απομόνωση 1.6kV
Τάση - Εισόδου (Min) 9V Τάση - Εισόδου (Max) 18V
Τύπος Isolated Module Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 12-SIP
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.86" L x 0.38" W x 0.44" H (21.8mm x 9.6mm x 11.2mm) Σειρά ICZ
Ισχύς (Watts) 9W Συσκευασία / υπόθεση 12-SIP Module, 6 Leads
Αλλα ονόματα 1470-4198 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Αποδοτικότητα 89% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 375mA 9V - 18V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 375mA εφαρμογές ITE (Commercial)