ICZ0912D12
ICZ0912D12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ICZ0912D12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ICZ0912D12
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-12V 9W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ICZ0912D12 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-12V 9W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4595 pcs Φύλλο δεδομένων ICZ09 Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -12V
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 1.6kV
Τάση - Εισόδου (Min) 9V Τάση - Εισόδου (Max) 18V
Τύπος Isolated Module Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 12-SIP
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.86" L x 0.38" W x 0.44" H (21.8mm x 9.6mm x 11.2mm) Σειρά ICZ
Ισχύς (Watts) 9W Συσκευασία / υπόθεση 12-SIP Module, 6 Leads
Αλλα ονόματα 1470-4212 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 2 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Αποδοτικότητα 88% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 375mA, 375mA 9V - 18V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 375mA, 375mA εφαρμογές ITE (Commercial)