ICH5012S3V3
ICH5012S3V3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ICH5012S3V3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ICH5012S3V3
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 50W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ICH5012S3V3 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 50W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1245 pcs Φύλλο δεδομένων ICH/IFH Series 50-200W Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V
Τάσης - Απομόνωση 1.5kV Τάση - Εισόδου (Min) 9V
Τάση - Εισόδου (Max) 18V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm) Σειρά ICH
Ισχύς (Watts) 33W Συσκευασία Box
Συσκευασία / υπόθεση 9-DIP Module Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Αποδοτικότητα 78% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 10A 9V - 18V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10A Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Active High