ICH5012S24N
ICH5012S24N
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ICH5012S24N με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ICH5012S24N
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 24V 50W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος ICH5012S24N Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 24V 50W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4884 pcs Φύλλο δεδομένων ICH/IFH Series 50-200W Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 24V Τάσης - Απομόνωση 1500V
Τάση - Εισόδου (Min) 9V Τάση - Εισόδου (Max) 18V
Τύπος Isolated Module Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Half Brick
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm) Σειρά ICH
Ισχύς (Watts) 50W Συσκευασία -
Συσκευασία / υπόθεση Half Brick Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OTP, OVP, SCP, UVLO Αποδοτικότητα 84%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 2.08A 9V - 18V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.08A