Σπίτι > Προϊόντα > Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount > AC DC μετατροπείς > ECE20US09
ECE20US09
ECE20US09
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECE20US09 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECE20US09
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 9V 20W
Product parameter
Αριθμός μέρος ECE20US09 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 9V 20W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2412 pcs Φύλλο δεδομένων ECE Series, 20 & 40 W
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Βάρος 0.132 lb (59.87g)
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 9V
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.06" L x 1.07" W x 0.91" H (52.3mm x 27.2mm x 23.0mm) Σειρά ECE
Ισχύς (Watts) 20W Συσκευασία / υπόθεση 4-DIP Module
Αλλα ονόματα 1470-1123 Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
κανονισμός φορτίο ±1% κανονισμός γραμμή ±0.5%
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OVP, SCP
Αποδοτικότητα 83% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 9V 2.2A 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.2A εγκρίσεις CSA, cUL, EN, UL