Σπίτι > Προϊόντα > Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount > AC DC μετατροπείς > ECE10US09
ECE10US09
ECE10US09
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECE10US09 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECE10US09
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 9V 10W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ECE10US09 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 9V 10W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4898 pcs Φύλλο δεδομένων ECE Series, 5 & 10 W
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Βάρος 0.053 lb (24.04g)
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 9V
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.50" L x 1.00" W x 0.60" H (38.1mm x 25.4mm x 15.2mm) Σειρά ECE
Ισχύς (Watts) 10W Συσκευασία / υπόθεση 4-DIP Module
Αλλα ονόματα 1470-1116 Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
κανονισμός φορτίο ±1% κανονισμός γραμμή ±0.5%
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OVP, SCP
Αποδοτικότητα 82% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 9V 1.11A 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.11A εγκρίσεις CSA, cUL, EN, UL