DTE6024S5V1
DTE6024S5V1
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DTE6024S5V1 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DTE6024S5V1
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC/DC CONVERTER 5.1V 60W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DTE6024S5V1 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC/DC CONVERTER 5.1V 60W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1490 pcs Φύλλο δεδομένων DTE60 Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 5.1V Τάση - Εισόδου (Min) 9V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.41" L x 2.67" W x 1.50" H (112.0mm x 67.8mm x 38.0mm) Σειρά DTE60
Ισχύς (Watts) 60W Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 1470-3372 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 90%
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 12A εγκρίσεις CB, CE, cURus
εφαρμογές ITE (Commercial)
Σχετικά προϊόντα
DTE6024S5V1-D Image
  • Μέρος#:DTE6024S5V1-D
  • Κατασκευαστές:XP Power