DTE6024S48-D
DTE6024S48-D
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DTE6024S48-D με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DTE6024S48-D
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC/DC CONVERTER 48V 60W
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 975 pcs
Τιμή Αναφοράς
Product parameter
Αριθμός μέρος DTE6024S48-D Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC/DC CONVERTER 48V 60W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 975 pcs Φύλλο δεδομένων DTE60 Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 48V Τάση - Εισόδου (Min) 9V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.41" L x 2.67" W x 1.50" H (112.0mm x 67.8mm x 38.0mm) Σειρά DTE60
Ισχύς (Watts) 60W Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος DIN Rail Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 91%
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.25A εγκρίσεις CB, CE, cURus
εφαρμογές ITE (Commercial)
Σχετικά προϊόντα
DTE6048S48-D Image
  • Μέρος#:DTE6048S48-D
  • Κατασκευαστές:XP Power
  • Σε απόθεμα:1019
DTE6024S12 Image
  • Μέρος#:DTE6024S12
  • Περιγραφή:DC/DC CONVERTER 12V 60W
  • Σε απόθεμα:1276
DTE6024S48 Image
  • Μέρος#:DTE6024S48