DNR60US05
DNR60US05
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DNR60US05 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DNR60US05
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 5V 60W
Product parameter
Αριθμός μέρος DNR60US05 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 5V 60W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2960 pcs Φύλλο δεδομένων DNR Series, 5-60 W
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 5V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.53" L x 1.59" W x 3.54" H (115.0mm x 40.5mm x 90.0mm) Σειρά DNR
Ισχύς (Watts) 60W Αλλα ονόματα 1470-1103
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος DIN Rail Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Αποδοτικότητα 79% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 10A 90 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10A εγκρίσεις CE