DNR480PS48
DNR480PS48
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DNR480PS48 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DNR480PS48
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος DNR480PS48 Κατασκευαστής XP Power
Διαθέσιμη ποσότητα 5156 pcs Φύλλο δεδομένων DNR Series, 120-480 W
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 48V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 375 VDC Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 6.89" L x 4.57" W x 4.92" H (175.0mm x 116.0mm x 125.0mm) Σειρά DNR
Ισχύς (Watts) 480W Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος DIN Rail
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά Adjustable Output, Standby Output, Universal Input Αποδοτικότητα 90%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 10A 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 375 VDC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10A