Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B > LED οδηγούς > DLE45PS57
DLE45PS57
DLE45PS57
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DLE45PS57 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DLE45PS57
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή LED DVR CC/CV AC/DC 40-57V .7A
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DLE45PS57 Κατασκευαστής XP Power
Διαθέσιμη ποσότητα 2686 pcs Φύλλο δεδομένων DLE45/60 Series - Short Form
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Βάρος 0.9 lb (408.23g)
Τάσης - Έξοδος 40 ~ 57 V Τάσης - Απομόνωση 3.75kV
Τάση - Εισόδου (Min) 90VAC Τάση - Εισόδου (Max) 305VAC
Τύπος Constant Current, Voltage τοπολογία AC DC Converter
Στυλ λήξης Wire Leads Μέγεθος / Διαστάσεις 6.73" L x 1.78" W x 1.27" H (164.1mm x 45.3mm x 32.5mm)
Σειρά DLE45 Ακροαματικότητα IP67
Ισχύς (Watts) 40W Αλλα ονόματα 1470-2510
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 50°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά OCP, OVP, SCP Αποδοτικότητα 87%
dimming - Λεπτομερής περιγραφή 700mA 40 ~ 57 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 700mA εγκρίσεις CE, TUV, UL