Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B > LED οδηγούς > DLE35PS57
DLE35PS57
DLE35PS57
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DLE35PS57 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DLE35PS57
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή LED DVR CC/CV AC/DC 40-57V .5A
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DLE35PS57 Κατασκευαστής XP Power
Διαθέσιμη ποσότητα 3685 pcs Φύλλο δεδομένων DLE25,35 Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Βάρος 0.77 lb (349.27g)
Τάσης - Έξοδος 40 ~ 57 V Τάσης - Απομόνωση 3.75kV
Τάση - Εισόδου (Min) 90VAC Τάση - Εισόδου (Max) 305VAC
Τύπος Constant Current, Voltage τοπολογία AC DC Converter
Στυλ λήξης Wire Leads Μέγεθος / Διαστάσεις 3.68" L x 2.89" W x 1.29" H (93.5mm x 73.5mm x 33.0mm)
Σειρά DLE35 Ακροαματικότητα IP67
Ισχύς (Watts) 28W Αλλα ονόματα 1470-2588
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 50°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά OCP, OVP, SCP Αποδοτικότητα 82%
dimming - Λεπτομερής περιγραφή 500mA 40 ~ 57 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 500mA εγκρίσεις CE, TUV, UL
Σχετικά προϊόντα
DLE35PS12 Image
  • Μέρος#:DLE35PS12
  • Κατασκευαστές:XP Power
  • Περιγραφή:LED DVR CC/CV AC/DC 9-12V 2.5A
  • Σε απόθεμα:3740
DLE30E Image
  • Μέρος#:DLE30E
  • Κατασκευαστές:ON Semiconductor
  • Περιγραφή:DIODE GEN PURP 400V 3A AXIAL