AHM85PS12
AHM85PS12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AHM85PS12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος AHM85PS12
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 85W
Product parameter
Αριθμός μέρος AHM85PS12 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 85W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Βάρος 0.882 lb (400.07g)
Τάσης - Έξοδος 12V Τάση - Είσοδος 80 ~ 264 VAC
Μέγεθος / Διαστάσεις 5.90" L x 2.52" W x 1.45" H (150.0mm x 64.0mm x 37.0mm) Σειρά AHM85 (85W)
περιοχή Χρησιμοποιούμενη International Ισχύς (Watts) 85W
Πόλωση - Υποδοχή εξόδου Power DIN, 4 Pin
Αλλα ονόματα 1470-1050 Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 60°C
Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 500mW (Max) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Τύπος εισόδου Cord (Sold Separately) Υποδοχή εισόδου IEC 320-C14
Μορφή Desktop (Class I) Αποδοτικότητα Level V
Λεπτομερής περιγραφή 12V 85W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 7.08A
καλώδιο Μήκος 35.4" (0.9m) εγκρίσεις CB, TUV, UL
εφαρμογές ITE (Commercial), Medical
Σχετικά προϊόντα
AHM250PS15T Image
  • Μέρος#:AHM250PS15T
  • Κατασκευαστές:XP Power
  • Περιγραφή:AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 220W
  • Σε απόθεμα:661
AHM180PS19 Image
  • Μέρος#:AHM180PS19
  • Περιγραφή:AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 180W
  • Σε απόθεμα:1031
AHM85PS12C2-8 Image
  • Μέρος#:AHM85PS12C2-8