AHM250PS24T
AHM250PS24T
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AHM250PS24T με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος AHM250PS24T
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 250W
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 603 pcs
Τιμή Αναφοράς
Product parameter
Αριθμός μέρος AHM250PS24T Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 250W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Βάρος 2.3 lbs (1kg)
Τάσης - Έξοδος 24V Τάση - Είσοδος 80 ~ 264 VAC
Μέγεθος / Διαστάσεις 8.80" L x 3.48" W x 1.45" H (223.0mm x 88.5mm x 37.0mm) Σειρά AHM250 (250W)
περιοχή Χρησιμοποιούμενη International Ισχύς (Watts) 250W
Πόλωση - Υποδοχή εξόδου Rectangular, 6 Position
Αλλα ονόματα 1470-1061
AHM250PS24-T
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 60°C
Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 500mW (Max) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Τύπος εισόδου Cord (Sold Separately) Υποδοχή εισόδου IEC 320-C14
Μορφή Desktop (Class I) Αποδοτικότητα Level V
Λεπτομερής περιγραφή 24V 250W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10.41A
καλώδιο Μήκος 35.4" (0.9m) εγκρίσεις CB, TUV, UL