AHM100PS48
AHM100PS48
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AHM100PS48 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος AHM100PS48
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 100W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος AHM100PS48 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 100W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Βάρος 1.1 lbs (499g)
Τάσης - Έξοδος 48V Τάση - Είσοδος 80 ~ 264 VAC
Μέγεθος / Διαστάσεις 6.29" L x 2.52" W x 1.45" H (160.0mm x 64.0mm x 37.0mm) Σειρά AHM100 (100W)
περιοχή Χρησιμοποιούμενη International Ισχύς (Watts) 100W
Πόλωση - Υποδοχή εξόδου Power DIN, 4 Pin
Αλλα ονόματα 1470-1028 Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 60°C
Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 500mW (Max) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Τύπος εισόδου Cord (Sold Separately) Υποδοχή εισόδου IEC 320-C14
Μορφή Desktop (Class I) Αποδοτικότητα Level V
Λεπτομερής περιγραφή 48V 100W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.08A
καλώδιο Μήκος 35.4" (0.9m) εγκρίσεις CB, TUV, UL