AHM180PS12
AHM180PS12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AHM180PS12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος AHM180PS12
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 165W
Product parameter
Αριθμός μέρος AHM180PS12 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 165W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Βάρος 1.4 lbs (635g)
Τάσης - Έξοδος 12V Τάση - Είσοδος 80 ~ 264 VAC
Μέγεθος / Διαστάσεις 7.87" L x 3.15" W x 1.46" H (200.0mm x 80.0mm x 37.0mm) Σειρά AHM180 (180W)
περιοχή Χρησιμοποιούμενη International Ισχύς (Watts) 165W
Πόλωση - Υποδοχή εξόδου Power DIN, 4 Pin
Αλλα ονόματα 1470-1040 Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 60°C
Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 500mW (Max) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Τύπος εισόδου Cord (Sold Separately) Υποδοχή εισόδου IEC 320-C14
Μορφή Desktop (Class I) Αποδοτικότητα Level V
Λεπτομερής περιγραφή 12V 165W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 13.5A
καλώδιο Μήκος 35.4" (0.9m) εγκρίσεις CB, TUV, UL