AEL80US36
AEL80US36
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AEL80US36 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος AEL80US36
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 36V 80W
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 955 pcs
Τιμή Αναφοράς
Product parameter
Αριθμός μέρος AEL80US36 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 36V 80W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 955 pcs Φύλλο δεδομένων AEL Series, 15-80W*
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Βάρος 1.5 lbs (680.4g)
Τάσης - Έξοδος 36V Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC
Μέγεθος / Διαστάσεις 5.75" L x 2.99" W x 1.69" H (146.0mm x 76.0mm x 43.0mm) Σειρά AEL80 (80W)
περιοχή Χρησιμοποιούμενη International Ισχύς (Watts) 80W
Πόλωση - Υποδοχή εξόδου DIN, 5 Pin
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 60°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 500mW (Max)
Υποδοχή εισόδου IEC 320-C14 Μορφή Desktop (Class I)
Αποδοτικότητα Level V Λεπτομερής περιγραφή 36V 80W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.22A καλώδιο Μήκος 48" (1.22m)