AEL40US36
AEL40US36
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AEL40US36 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος AEL40US36
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 36V 40W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος AEL40US36 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 36V 40W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1932 pcs Φύλλο δεδομένων AEL Series, 15-80W*
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Βάρος 0.64 lb (290.3g)
Τάσης - Έξοδος 36V Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.65" L x 2.05" W x 1.36" H (118.0mm x 52.0mm x 34.5mm) Σειρά AEL40 (40W)
περιοχή Χρησιμοποιούμενη International Ισχύς (Watts) 40W
Πόλωση Positive Center Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 60°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 500mW (Max)
Υποδοχή εισόδου IEC 320-C14 Μορφή Desktop (Class I)
Αποδοτικότητα Level V Λεπτομερής περιγραφή 36V 40W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.11A καλώδιο Μήκος 48" (1.22m)