AED36US09
AED36US09
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AED36US09 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος AED36US09
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή 36-70 WATTS AC/DC
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 2674 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος AED36US09 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή 36-70 WATTS AC/DC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2674 pcs Φύλλο δεδομένων AED Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 9V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 4.33" L x 1.97" W x 0.79" H (110.0mm x 50.0mm x 20.0mm)
Σειρά AED36 (36W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη International
Ισχύς (Watts) 27W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 60°C
Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Τύπος εισόδου Cord (Sold Separately) Υποδοχή εισόδου IEC 320-C8
Μορφή Desktop (Class II) Αποδοτικότητα 85%
Λεπτομερής περιγραφή 9V 27W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 3A
καλώδιο Μήκος 48" (1.22m) εγκρίσεις -