AED70US24
AED70US24
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AED70US24 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος AED70US24
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 1394 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος AED70US24 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή 36-70 WATTS AC/DC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1394 pcs Φύλλο δεδομένων AED Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 24V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 5.20" L x 2.29" W x 1.18" H (132.0mm x 58.0mm x 30.0mm)
Σειρά AED70 (70W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη International
Ισχύς (Watts) 72W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 60°C
Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Τύπος εισόδου Cord (Sold Separately) Υποδοχή εισόδου IEC 320-C14
Μορφή Desktop (Class I) Αποδοτικότητα 85%
Λεπτομερής περιγραφή 24V 72W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 3A
καλώδιο Μήκος 48" (1.22m) εγκρίσεις -