WWH1.50SV25
WWH1.50SV25
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά WWH1.50SV25 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος WWH1.50SV25
Κατασκευαστής Techflex
Περιγραφή SELF WRAP 1.5" X 25' SILVER
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 513 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος WWH1.50SV25 Κατασκευαστής Techflex
Περιγραφή SELF WRAP 1.5" X 25' SILVER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 513 pcs Φύλλο δεδομένων Weld Wrap Catalog PageWeld Wrap Datasheet
Κατηγορία Καλώδια, σύρματα - διαχείριση Πλάτος -
Πάχος τοιχώματος 0.051" (1.30mm) Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Split Flexible Tube
Τύπος Self Wrap Σειρά WeldWrap™ HD
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 204.4°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση Non Flammable Υλικό Silicone
Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks Προστασία υγρών Gasoline Resistant
Μήκος 25.00' (7.62m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ UV Resistant Διάμετρος - έξω, μη επεκταμένος -
Διάμετρος - Εσωτερική, μη εκτεταμένη 1.500" (38.10mm) Διάμετρος - Μέσα, Διευρυμένη -