F6W1.75CB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά F6W1.75CB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος F6W1.75CB
Κατασκευαστής Techflex
Περιγραφή F6 WOVEN WRAP 1 3/4 CARBON 50'
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 575 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος F6W1.75CB Κατασκευαστής Techflex
Διαθέσιμη ποσότητα 575 pcs Φύλλο δεδομένων F6 Woven Wrap Datasheet
Κατηγορία Καλώδια, σύρματα - διαχείριση Πλάτος -
Πάχος τοιχώματος 0.027" (0.69mm) Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Split Flexible Tube
Τύπος Self Wrap Σειρά F6® Woven Wrap
Θερμοκρασία λειτουργίας -70°C ~ 125°C Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Υλικό Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Προστασία υγρών - Μήκος 50.00' (15.24m)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία θερμότητας -
Χαρακτηριστικά Clean Cut ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ -
Διάμετρος - έξω, μη επεκταμένος 1.750" (44.45mm) Διάμετρος - Εσωτερική, μη εκτεταμένη -