F6W1.50WH
F6W1.50WH
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά F6W1.50WH με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος F6W1.50WH
Κατασκευαστής Techflex
Περιγραφή SELF WRAP 1.5" X 50' WHITE
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 870 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος F6W1.50WH Κατασκευαστής Techflex
Περιγραφή SELF WRAP 1.5" X 50' WHITE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 870 pcs Φύλλο δεδομένων F6 Woven Wrap Datasheet
Κατηγορία Καλώδια, σύρματα - διαχείριση Πλάτος -
Πάχος τοιχώματος 0.027" (0.69mm) Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Split Flexible Tube
Τύπος Self Wrap Σειρά F6® Woven Wrap
Θερμοκρασία λειτουργίας -70°C ~ 125°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Υλικό Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks Προστασία υγρών -
Μήκος 50.00' (15.24m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία θερμότητας - Χαρακτηριστικά Clean Cut
ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ - Διάμετρος - έξω, μη επεκταμένος 1.500" (38.10mm)