FIN0.25BK
FIN0.25BK
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FIN0.25BK με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FIN0.25BK
Κατασκευαστής Techflex
Περιγραφή SLEEVING 0.250" ID FBRGLASS 100'
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 522 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος FIN0.25BK Κατασκευαστής Techflex
Περιγραφή SLEEVING 0.250" ID FBRGLASS 100' Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 522 pcs Φύλλο δεδομένων FireFlex DatasheetFireFlex Catalog Page
Κατηγορία Καλώδια, σύρματα - διαχείριση Πάχος τοιχώματος 0.072" (1.83mm)
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Braided Τύπος Sleeving, Insulated
Σειρά FireFlex® Θερμοκρασία λειτουργίας -54°C ~ 260°C
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση Non Flammable Υλικό Fiberglass, Silicone Coated, Halogen Free
Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks Προστασία υγρών Gasoline Resistant, Moisture Resistant
Μήκος 100' (30.48m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ - Διάμετρος - Έξω 0.394" (10.01mm)
Διάμετρος - Μέσα 0.250" (6.35mm) Λεπτομερής περιγραφή Black Fiberglass, Silicone Coated, Halogen Free Braided Sleeving, Insulated 0.250" (6.35mm) 100' (30.48m)