FIN0.75RD25
FIN0.75RD25
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FIN0.75RD25 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FIN0.75RD25
Κατασκευαστής Techflex
Περιγραφή SLEEVING 0.75" ID FBRGLASS 25'
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 854 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος FIN0.75RD25 Κατασκευαστής Techflex
Περιγραφή SLEEVING 0.75" ID FBRGLASS 25' Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 854 pcs Φύλλο δεδομένων FireFlex DatasheetFireFlex Catalog Page
Κατηγορία Καλώδια, σύρματα - διαχείριση Πάχος τοιχώματος 0.072" (1.83mm)
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Braided Τύπος Sleeving, Insulated
Σειρά FireFlex® Θερμοκρασία λειτουργίας -54°C ~ 260°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση Non Flammable
Υλικό Fiberglass, Silicone Coated, Halogen Free Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Προστασία υγρών Gasoline Resistant, Moisture Resistant Μήκος 25.00' (7.62m)
Χαρακτηριστικά Chemical Resistant, Solvent Resistant ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ -
Διάμετρος - Έξω 0.894" (22.70mm) Διάμετρος - Μέσα 0.750" (19.05mm)
Λεπτομερής περιγραφή Red Fiberglass, Silicone Coated, Halogen Free Braided Sleeving, Insulated 0.750" (19.05mm) 25.00' (7.62m) Χρώμα Red