F6Z2.25BK25
F6Z2.25BK25
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά F6Z2.25BK25 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος F6Z2.25BK25
Κατασκευαστής Techflex
Περιγραφή SELF WRAP 2-1/4" X 25' BLACK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος F6Z2.25BK25 Κατασκευαστής Techflex
Διαθέσιμη ποσότητα 1382 pcs Φύλλο δεδομένων F6Z Flat Data Sheet
Κατηγορία Καλώδια, σύρματα - διαχείριση Πλάτος 2.362" (60.00mm)
Πάχος τοιχώματος 0.038" (0.96mm) Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Split Flexible Flat
Τύπος Self Wrap Σειρά F6® Flat
Θερμοκρασία λειτουργίας -45°C ~ 150°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Υλικό Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks Προστασία υγρών -
Μήκος 25.00' (7.62m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία θερμότητας - Χαρακτηριστικά Clean Cut, Noise Reduction
ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ - Διάμετρος - έξω, μη επεκταμένος -
Διάμετρος - Εσωτερική, μη εκτεταμένη 2.250" (57.15mm) Διάμετρος - Μέσα, Διευρυμένη -