NRN0.25BK
NRN0.25BK
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά NRN0.25BK με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος NRN0.25BK
Κατασκευαστής Techflex
Περιγραφή SLEEVING 1/4" X 500' BLACK
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 494 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος NRN0.25BK Κατασκευαστής Techflex
Διαθέσιμη ποσότητα 494 pcs Φύλλο δεδομένων Flexo NR DatasheetFlexo NR, F6 Quiet Catalog Page
Κατηγορία Καλώδια, σύρματα - διαχείριση Πλάτος -
Πάχος τοιχώματος 0.025" (0.64mm) Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Expandable
Τύπος Sleeving Σειρά Flexo® Noise Reduction
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 125°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Υλικό Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks Προστασία υγρών -
Μήκος 500' (152.40m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία θερμότητας - Χαρακτηριστικά Clean Cut, Noise Reduction, Vibration Resistant
ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ - Διάμετρος - έξω, μη επεκταμένος -
Διάμετρος - Εσωτερική, μη εκτεταμένη 0.250" (6.35mm) Διάμετρος - Μέσα, Διευρυμένη 0.375" (9.52mm)