F6N1.50OR25
F6N1.50OR25
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά F6N1.50OR25 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος F6N1.50OR25
Κατασκευαστής Techflex
Περιγραφή SELF WRAP 1.5" X 25' ORANGE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος F6N1.50OR25 Κατασκευαστής Techflex
Περιγραφή SELF WRAP 1.5" X 25' ORANGE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1236 pcs Φύλλο δεδομένων F6 Series Datasheet
Κατηγορία Καλώδια, σύρματα - διαχείριση Πλάτος -
Πάχος τοιχώματος 0.038" (0.96mm) Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Split Flexible Tube
Τύπος Self Wrap Σειρά F6®
Αλλα ονόματα 1030-1489
F6N1.50OR25-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -70°C ~ 125°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Υλικό Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Προστασία υγρών - Μήκος 25.00' (7.62m)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία θερμότητας -
Χαρακτηριστικά Chemical Resistant, Clean Cut ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ -
Διάμετρος - έξω, μη επεκταμένος - Διάμετρος - Εσωτερική, μη εκτεταμένη 1.500" (38.10mm)