F6N1.50BK200
F6N1.50BK200
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά F6N1.50BK200 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος F6N1.50BK200
Κατασκευαστής Techflex
Περιγραφή SELF WRAP 1.5" X 200' BLACK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος F6N1.50BK200 Κατασκευαστής Techflex
Περιγραφή SELF WRAP 1.5" X 200' BLACK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6041 pcs Φύλλο δεδομένων F6 Series Datasheet
Κατηγορία Καλώδια, σύρματα - διαχείριση Πλάτος -
Πάχος τοιχώματος 0.038" (0.96mm) Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Split Flexible Tube