Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > T1008-R62G
T1008-R62G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά T1008-R62G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος T1008-R62G
Κατασκευαστής Tamura
Περιγραφή FIXED IND 620NH 300MA 1.41 OHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος T1008-R62G Κατασκευαστής Tamura
Περιγραφή FIXED IND 620NH 300MA 1.41 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5793 pcs Φύλλο δεδομένων T1008 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1008 (2520 Metric)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.106" L x 0.098" W (2.70mm x 2.50mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά T1008 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 40 @ 100MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1008 (2520 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 620nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.089" (2.25mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 375MHz
Λεπτομερής περιγραφή 620nH Unshielded Wirewound Inductor 300mA 1.41 Ohm Max 1008 (2520 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 1.41 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 300mA Τρέχουσες - Κορεσμός -