Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > T1008-R27G
T1008-R27G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά T1008-R27G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος T1008-R27G
Κατασκευαστής Tamura
Περιγραφή FIXED IND 270NH 500MA 400 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος T1008-R27G Κατασκευαστής Tamura
Περιγραφή FIXED IND 270NH 500MA 400 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5246 pcs Φύλλο δεδομένων T1008 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1008 (2520 Metric)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.106" L x 0.098" W (2.70mm x 2.50mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά T1008 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 40 @ 100MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 270nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.089" (2.25mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 600MHz
Λεπτομερής περιγραφή 270nH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 400 mOhm Max 1008 (2520 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 400 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 500mA Τρέχουσες - Κορεσμός -