830AS24070
830AS24070
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 830AS24070 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 830AS24070
Κατασκευαστής Tamura
Περιγραφή AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 24V 17W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος 830AS24070 Κατασκευαστής Tamura
Περιγραφή AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 24V 17W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5204 pcs Φύλλο δεδομένων 830AS24070
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 24VAC
Τάση - Είσοδος 120VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 2.07" L x 2.28" W x 3.58" H (52.5mm x 58.0mm x 91.0mm)
Σειρά 830AS περιοχή Χρησιμοποιούμενη North America
Ισχύς (Watts) 17W Υποδοχή εξόδου Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.5mm
Αλλα ονόματα MT7172 Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 40°C
Τύπος εισόδου Fixed Blade Υποδοχή εισόδου NEMA 1-15P
Μορφή Wall Mount Αποδοτικότητα -
Λεπτομερής περιγραφή 24VAC 700mA AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 700mA
καλώδιο Μήκος 72" (1.83m) εγκρίσεις cULus