830AS15070
830AS15070
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 830AS15070 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 830AS15070
Κατασκευαστής Tamura
Περιγραφή AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 11W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος 830AS15070 Κατασκευαστής Tamura
Περιγραφή AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 11W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5236 pcs Φύλλο δεδομένων 830AS15070
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Βάρος -
Τάσης - Έξοδος 15V Τάση - Είσοδος 120VAC
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.58" L x 2.28" W x 2.07" H (91.0mm x 58.0mm x 52.5mm) Σειρά 830AS
περιοχή Χρησιμοποιούμενη North America Ισχύς (Watts) 11W
Πόλωση Positive Center Υποδοχή εξόδου Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.5mm
Αλλα ονόματα MT7167 Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 40°C
Τύπος εισόδου Fixed Blade Υποδοχή εισόδου NEMA 1-15P
Μορφή Wall Mount Αποδοτικότητα -
Λεπτομερής περιγραφή 15V 11W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 700mA
καλώδιο Μήκος 72" (1.83m) εγκρίσεις cULus