Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > MLF1608DR10MTD25
MLF1608DR10MTD25
MLF1608DR10MTD25
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MLF1608DR10MTD25 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MLF1608DR10MTD25
Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή FIXED IND 100NH 200MA 350 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs8000 pcs12000 pcs28000 pcs100000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MLF1608DR10MTD25 Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή FIXED IND 100NH 200MA 350 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 912184 pcs Φύλλο δεδομένων MLF1608 Series, Automotive
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Multilayer
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0603 (1608 Metric)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) θωράκιση Shielded
Σειρά MLF Ακροαματικότητα AEC-Q200
Q @ Συχν 15 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)