Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > MLF1608DR10M
MLF1608DR10M
MLF1608DR10M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MLF1608DR10M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MLF1608DR10M
Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή FIXED IND 100NH 200MA 350 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs8000 pcs12000 pcs28000 pcs100000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MLF1608DR10M Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή FIXED IND 100NH 200MA 350 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1476065 pcs Φύλλο δεδομένων MLF1608 Series, Commercial
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Multilayer
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0603 (1608 Metric)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) θωράκιση Shielded
Σειρά MLF Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 15 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Αλλα ονόματα 445-6233-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 100nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.037" (0.95mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 450MHz
Λεπτομερής περιγραφή 100nH Shielded Multilayer Inductor 200mA 350 mOhm Max 0603 (1608 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 350 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 200mA Τρέχουσες - Κορεσμός -