Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > RP1608S-R82-G
RP1608S-R82-G
RP1608S-R82-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RP1608S-R82-G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RP1608S-R82-G
Κατασκευαστής Susumu
Περιγραφή RES 0.82 OHM 2% 1/5W 0603
Product parameter
Αριθμός μέρος RP1608S-R82-G Κατασκευαστής Susumu
Περιγραφή RES 0.82 OHM 2% 1/5W 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4001 pcs Φύλλο δεδομένων Foot PrintRL, RP, RPH Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±2%
Συντελεστής θερμοκρασίας 0/ +200ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0603
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά RP
Λειτουργία του πίνακα 820 mOhms Ισχύς (Watts) 0.2W, 1/5W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.022" (0.55mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 820 mOhms ±2% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Metal Film