Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > RP1608S-R68-F
RP1608S-R68-F
RP1608S-R68-F
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RP1608S-R68-F με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RP1608S-R68-F
Κατασκευαστής Susumu
Περιγραφή RES 0.68 OHM 1% 1/5W 0603
Product parameter
Αριθμός μέρος RP1608S-R68-F Κατασκευαστής Susumu
Περιγραφή RES 0.68 OHM 1% 1/5W 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5938 pcs Φύλλο δεδομένων Foot PrintRL, RP, RPH Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας 0/ +200ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0603
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά RP
Λειτουργία του πίνακα 680 mOhms Ισχύς (Watts) 0.2W, 1/5W