Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > RL3720WS-R47-G
RL3720WS-R47-G
RL3720WS-R47-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RL3720WS-R47-G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RL3720WS-R47-G
Κατασκευαστής Susumu
Περιγραφή RES 0.47 OHM 1W 1508 WIDE
Product parameter
Αριθμός μέρος RL3720WS-R47-G Κατασκευαστής Susumu
Περιγραφή RES 0.47 OHM 1W 1508 WIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 337527 pcs Φύλλο δεδομένων Foot PrintPRL, RL Series Long Side Terminal
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±2%
Συντελεστής θερμοκρασίας 0/ +200ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0815
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.148" W (2.00mm x 3.75mm) Σειρά RL
Λειτουργία του πίνακα 470 mOhms Ισχύς (Watts) 1W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Wide 1508 (3720 Metric), 0815
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm)
Χαρακτηριστικά Current Sense Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 470 mOhms ±2% 1W Chip Resistor Wide 1508 (3720 Metric), 0815 Current Sense Thin Film Σύνθεση Thin Film